Wyposażenie ogrodowe
Twoje produkty (0)
Wyślij zapytanie
Strona główna » Płoty osłonowe modrzewiowe

Płoty osłonowe modrzewiowe

Wyjątkowo masywne płoty wykonane z drewna świerkowego lub modrzewiowego. Ramy o wymiarach 44x88mm, listwy o gr. 18 mm typu pióro-wpust, połączone stalowymi wkrętami i zszywkami, standardowo impregnowane ciśnieniowo na kolor oliwkowo zielony. Oferta nasza obejmuje także płoty wykończone lazurą. Wykonane w tej technologii płoty mają bardzo atrakcyjny wygląd i są bardziej odporne na działanie promieni UV. Poniżej przedstawiamy dostępną kolorystykę. Prosimy pamiętać aby przy składaniu zamówień podawać właściwy numer koloru lazury na końcu numeru artykułu np. 00350 02.


Drewno modrzewiowe cenione jest ze względu na swoją wyjątkową trwałość. Modrzew odporny jest na wilgoć i odkształcenia, dlatego jego drewno stosowane jest przede wszystkim do produkcji wyrobów narażonych na działanie czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo modrzewiowe płoty osłonowe w różnej kolorystyce i wzornictwie. Oferujemy płoty o prostych, klasycznych zakończeniach oraz bardziej dekoracyjne zakończone kratką z łukiem lub prostą. Element kratki nadaje przęsłom ogrodzenia lekkości i czyni je bardziej dekoracyjnymi. Płoty osłonowe modrzewiowe dostępne są w różnych rozmiarach i kolorystyce, co ułatwia dokonanie wyboru. Do każdego modelu płotu osłonowego można dobrać idealnie dopasowane furtki, które dla postronnego obserwatora będą niewidoczne.

Wszystkie płoty modrzewiowe wykonane są z surowca najwyższej jakości oraz impregnowane pod ciśnieniem. Na życzenie Klienta płot może być lazurowany, co dodatkowo zabezpieczy go przed działaniem promieni UV i pozwala zachować trwałość kolorów.

Allegro
Promocja