Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska pracy:

Elektryk/ mechanik
w oddziale w Stradomii Wierzchniej

Liczba osób: 1
Wymagania:
– wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
– dbanie o należyty stan i sprawność instalacji elektrycznej, maszyn i urządzeń,
współpraca z Szefem Produkcji w zakresie spraw elektrycznych
Oferujemy :
– umowę na czas nieokreślony,
– płaca brutto 2840 zł (do negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 62-785-82-12 lub e-mail : tomasz.domagala@bdburchex.com.pl

Operator wózka widłowego

Zadania na stanowisku pracy:
– przywóz i wywóz materiałów produkcyjnych
Oferujemy :
– umowę na czas określony,
– płaca brutto 2840 zł

Operator CNC
(do przyuczenia)

Liczba osób: 2
Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie ,
– podstawowa znajomość obsługi komputera ,
– znajomość rysunku technicznego

Nasze produkty dostarczamy
na terenie Europy
własnym transportem
BDBurchex
Producent mebli ogrodowych