Producent mebli ogrodowych B&D sp. z o.o. oferuje kompleksowe wyposażenie ogrodowe.

Od wielu lat trudnimy się produkcją architektury ogrodowej z drewna. Wyroby nasze – naturalne, piękne i trwałe – cechuje prostota konstrukcji i możliwość bezproblemowego komponowania bądź wymiany poszczególnych elementów. Pomimo ogromnego doświadczenia, systematycznie pracujemy nad tym, aby zaspokajać rosnące oczekiwania oraz wymagania Naszych klientów.
Produkowane przez Nas drewniane meble do ogrodu, stanowią doskonałe urozmaicenie otwartej przestrzeni. Estetycznie wykonane, znajdują idealne zastosowanie do miejsc publicznych typu parki, szkoły, instytucje publiczne. Proponujemy płoty sztachetowepłotki drewniane, pergole do ogrodu, altany ogrodowe i wiele innych! Oferowane pergole ogrodowe oraz płoty drewniane, dzięki swojej szerokiej gamie zastosowań, powinny sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Producent drewnianych altan i mebli do ogrodu to gwarancja wysokiej jakości, rzetelności jak i atrakcyjności cen oferowanych produktów. Sposoby pozyskania surowca, jego przerobu i impregnacji są całkowicie proekologiczne i nie ingerują w naturalne środowisko.
O bogatej ofercie możecie się Państwo przekonać przeglądając niniejsze strony lub po prostu odwiedzając nas w zakładzie.
Wciąż pracujemy nad tym, aby zaspokoić rosnące wymagania naszych klientów. Z całą pewnością można od nas oczekiwać wysokiej jakości produktów, punktualnych dostaw, elastyczności, szybkości i rzetelności w realizacji zamówień. Najlepiej jednak będzie, jeśli przekonacie się Państwo o tym sami.

Wyłącznie produkty
najwyższej jakości
Nowoczesny park
maszynowy
Urządzenia sterowane
numerycznie
Impregnacja
ciśnieniowa
Suszarnia sterowana
cyfrowo
Własny
transport
Nasze produkty dostarczamy
na terenie Europy
własnym transportem
BDBurchex
Producent mebli ogrodowych