Wyposażenie ogrodowe
Twoje produkty (0)
Wyślij zapytanie
Strona główna » Płoty osłonowe - Grupa standard

Płoty osłonowe - Grupa standard

Płot drewniany osłonowy pomaga oznaczyć granice Twojego ogrodu, przez co bezpośrednio oddzielają Cię od sąsiadów i ciekawskich przechodniów. Ochraniają i odgradzają od nieproszonych gości. Dzieci mogą bawić się w ogrodzie bez zagrożenia ruchem ulicznym i obawy, że domowe zwierzęta im uciekną. Instaluje się je do drewnianych słupków umieszczonych w gruncie przy pomocy metalowych kotew. Standardowe płoty w tej grupie wykonane są z drewna sosnowego, impregnowanego ciśnieniowo. Jest to najskuteczniejsze zabezpieczenie, ponieważ substancje chroniące wnikają głęboko w drewno chroniąc je przed niszczącymi drewno grzybami, szkodnikami i insektami. Po impregnacji drewno uzyskuje kolor oliwkowy, ale dodatkowo można je barwić używając dowolnych środków do pielęgnacji drewna występujących na rynku. Ramy mają przekrój 44×44 mm, ryflowane listwy wypełniające 9×95 mm. W grupie tej występuje bardzo dużo różnych modeli i rozmiarów umożliwiając niezliczoną ilość kombinacji i pozwalając zagospodarować nawet najtrudniejsze przestrzenie. Warto zobaczyć również rekomendowane altanki ogrodowe z wysokiej jakości drewna. Doskonałe do każdego ogrodu, jak i na każdą działkę.


Grupa Ornament to kolekcja płotów osłonowych wykonanych z listew ryflowanych. Dzięki tej technice listwy uzyskują nieregularną powierzchnię, która czyni je bardziej wytrzymałymi i bardziej odpornymi na działanie wilgoci. Ryflowanie poza względami praktycznymi wykorzystywane jest także w celach zdobniczych. Nieregularne frezowanie pionowe lub poziome tworzy nieregularną strukturę powierzchni desek. Dzięki temu płoty z listew ryflowanych przyciągają wzrok, a rysy i zadrapania tworzą niepowtarzalne wzory. Oferujemy Państwu płoty proste, zakończone pełnym łukiem lub dekoracyjną kratką.

Drewno sosnowe jest impregnowane ciśnieniowo, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Elementy przygotowane są do samodzielnego montażu.

Allegro
Promocja