Wyposażenie ogrodowe
Twoje produkty (0)
Wyślij zapytanie

Pozostałe

Dobrze urządzony i zadbany ogród to nie tylko piękne altanki, pergole i kwitnące krzewy. O ostatecznym wizerunku decydują szczegóły. To właśnie w tym dziale znajdziecie Państwo produkty, które pozwolą nadać estetyczny wygląd miejscom, które najczęściej pomijane są w głównej aranżacji ogrodu. Drewniany domek narzędziowy to nie tylko miejsce do przechowywania grabek, konewek, nawozów, ale także miejsce do wykonywania drobnych napraw, przygotowywania podpórek dla roślin pnących.

Zawsze najwięcej problemów sprawia estetyczna i zarazem funkcjonalna zabudowa koszy na śmieci i kompostownika. To miejsca najczęściej umieszczane w odległych zakątkach ogrodu, więc nie zawsze przywiązuje się wagę do ich wyglądu. Dzięki naszej ofercie miejsca te w sposób naturalny wtopią się w aranżację ogrodu. Nie muszą już być oddalone, można umieścić je w najbardziej dogodnym miejscu i zaoszczędzić sporo czasu. Drewutnia do przechowywania drewna do kominka, buda dla ukochanego psa, drewniany bruk to dodatkowe elementy, które można wykorzystać przy urządzaniu ogrodu.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższą starannością i z najwyższej klasy drewna sosnowego lub świerkowego. Drewno dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jest bardzo dobrze zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Wszystkie produkty przygotowane są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Allegro
Promocja