Wyposażenie ogrodowe
Twoje produkty (0)
Wyślij zapytanie
Strona główna » Świat dziecka

Świat dziecka

Czy wyobrażasz sobie zadowolone dziecko bez piaskownicy lub huśtawki? Klasyczny, zrobiony z drewna sprzęt do zabawy rozwija kreatywność Twojego dziecka podczas zabawy na zewnątrz. Wspólna zabawa sprzyja rozwijaniu kontaktów między dziećmi. Zwróć uwagę jak długo Twoje dziecko spędza czas w piaskownicy bez pytania o program telewizyjny.


Bez względu na pogodę dzieci uwielbiają spędzać czas na wolnym powietrzu, nie przeszkadza im deszcz czy zimno. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, które ułatwią urządzenie placu zabaw dla dzieci na każdą pogodę. Drewniany domek zamontowany na ziemi lub wieżyczce nie tylko skutecznie osłoni przed deszczem i słońcem, ale będzie także idealnym miejscem do zabawy. Dzieci uwielbiają bawić się „w dom”, takie zabawy doskonale rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Dziecko stworzy w nim dom swoich marzeń.

Wiadomo, że dzieci szybko się nudzą spokojną zabawą, aktywność ruchową zapewnią im oferowane przez nas huśtawki oraz zestawy ze zjeżdżalniami lub drabinkami do wspinania. Równomierne huśtanie zawsze wywołuje radość dzieci bez względu na wiek. Trudno wyobrazić sobie ogród, nawet najmniejszy, bez piaskownicy. Klepanie babek to ulubione zajęcie dla najmłodszych, starsze dzieci będą tworzyć zamki z piasku, tunele, fosy. Otwierana przykrywa zabezpiecza piasek przed zabrudzeniami a dodatkowo może zostać złożona w wygodną ławeczkę.

Dzieci uwielbiają ogrodowe przyjęcia organizowane z okazji urodzin lub nawet bez okazji. Urządzenie kinder party ułatwi ogrodowy stolik z ławeczkami, przy którym młodzi goście będą spożywać posiłek. Stolik można także wykorzystać do rysowania lub wspólnego grania w gry planszowe. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego suszonego cyfrowo i impregnowanego pod ciśnieniem. Taka technologia gwarantuje trwałość produktów i ich odporność na działanie czynników atmosferycznych. Szczególna staranność i dbałość o najmniejsze szczegóły jest gwarancją bezpiecznego użytkowania przez dzieci.

Allegro
Promocja