Wyposażenie ogrodowe
Twoje produkty (0)
Wyślij zapytanie
Strona główna » Płoty kratki

Płoty kratki

Płoty drewniane siatkowe (potocznie kratki ogrodowe) wykonane są z drewna sosnowego w ramach ca 44×44 mm, listwy 12 x 30 mm impregnowane ciśnieniowo. Używa się ich do stworzenia ukwieconych zakątków w waszym ogrodzie lub na tarasie chroniących jednocześnie waszą prywatność. Jako podpórki do roślin pozwolą wspinającym się po nich roślinom ożywić najbardziej monotonne fasady. Idealne do zamaskowania brzydkich ścian i murów.


Płoty kratki to ciekawa propozycja pozwalająca na wzbogacenie aranżacji ogrodu. Mogą służyć do przysłonięcia starej nieestetycznej sitki ogrodzeniowej, ale mogą być także wykorzystane do odgradzania poszczególnych części ogrodu, zwłaszcza gdy jest on bardzo duży. Przęsła płotów ogrodowych mogą być wykorzystane jako podpora dla powojników lub innych pnączy. Po kilku latach powstanie piękna naturalna ściana zielona lub kolorowa.

Mniejsze kratki można wykorzystać jako podpory krzewów różanych, męczennicy czy clematisu. Bardzo dobrze nadają się do osłaniania miejsc, które nie zawsze są estetyczne (kompostownik, kosze na śmieci). Mimo pozornej lekkości płoty-kratki są stabilne i wytrzymałe. Drewno wykorzystywane do budowy kratek jest heblowane i impregnowane ciśnieniowo, tym samym odporne jest na działanie czynników atmosferycznych.

Allegro
Promocja